JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania
Të zgjedhura
Më të lexuarat
Të fundit

Të zgjedhura

Të zgjedhura
50 milionë euro në 5 vjet, drejtoresha e AKSHI-t “gostit” Grigor Jotin me 300 milionë lekë të tjera
Të zgjedhura
Gallata/ Sokol Topçiu i FARMANET fiton 623 milionë nga Drejtoria e Burgjeve për ilaçe, pasi konkurroi me një restorant
Të zgjedhura
“Pashai” Laert Duraj i jep pa garë 95 milionë lekë Ardit Metalisë të “4-AM”, për ndryshim ndriçimi dhe rikonstruksion zyrash
Të zgjedhura
Përtej çdo limiti/ “Gjikuria” merr 4.5 miliardë lekë nga Belinda Balluku për ujërat e ndotura në Drimadhë
Të zgjedhura
Rilindja i mbush xhepat me 1,6 miliard lekë vëllait të ish-kryebashkiakut demokrat
Të zgjedhura
Çmenduri në Spitalin e Durrësit, 1.8 miliard lekë për lavanderi firmës me kapital 1 milionë lekë
Të zgjedhura
Paradoksi/ ALBCONTROL i jep 107 milionë për ruajtje me roje, firmës që iu vodhën 10 milionë euro në Rinas
Të zgjedhura
“Çmenduria” e Dritan Lelit, 1.2 miliardë lekë për të ruajtur objektet e Bashkisë Vlorë
Të zgjedhura
Lali Zdromsit “i fluturon tepeleku”, i jep 5.6 miliardë lekë oligarkëve të Rilindjes për ndërtimin e godinës së UKT-së
Të zgjedhura
Ogerta “pret lekët me gërshërë”, 700 milionë lekë tender për materiale mjekësore në QSUT
Të zgjedhura
Këshilli i Qarkut Tiranë, “gostit” me 650 milionë lekë firmën që fitoi tenderin e aeroportit të Kukësit
Të zgjedhura
Skandali/ Ministria e Financave blen 9 milionë lekë TV tek firma e këshilltarit të ministrisë
Të zgjedhura
Mirlinda Karçanaj e AKSHI-t “bën gonxhe” 2,4 miliardë lekë për Blendin e DPSHTRR-së
Të zgjedhura
Ogertës “i fluturon tepeleku”, 710 milionë lekë për të pastruar Spitalin Psikiatrik Vlorë
Të zgjedhura
Drejtoresha e Spitalit Vlorë, 50 milionë lekë tender për mobilim firmës me ofertën më të lartë
Të zgjedhura
Spitali Vlorë “gostit” me 100 milionë lekë kompaninë e kryetarit të Bashkisë Mat
Të zgjedhura
“Plas peshku” te ish-Spitali Ushtarak, 1,8 miliardë lekë për larje çarçafësh
Të zgjedhura
Tender i “çmendur”/ 3,2 miliardë lekë për ushqim në Spitalin Psikiatrik të Elbasanit, e fiton e arrestuara për mashtrim
Të zgjedhura
Ekskluzive/Faktohet skandali i uniformave të Policisë denoncuar nga JOQ, Sandër Lleshi fut në xhep 5 miliardë lekë
Të zgjedhura
Artur Kadareja i “BIOMETRIC”, pas 31 milionë eurove tek shëndetësia, merr dhe 40 milionë lekë të Sandër LLeshi
Të zgjedhura
Rama “s’karantinon” mbjelljen e kanabisit/ Zbulohet parcela në Kurbin, “zhytet” Lleshi
Të zgjedhura
“Kisha 7000 pikë, m’i fshinë”/ Vodafone vjedh sy më sy klientin e tij, prapaskenat e turpshme të abuzimeve
Të zgjedhura
“U sekuestrohen celularët”/ Kërkohet dëshmia e Blerta Josifit, mjekët e Psikiatrisë s’lejojnë marrjen në pyetje të saj

Të fundit